Age of Arena: Heroes Adventurer

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Age of Arena: Heroes Adventurer indir. indir kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Age of Arena: Heroes Adventurer ile akıllı cihazınızda sürükleyici ve keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Her an her yerde oynayacağınız Age of Arena: Heroes Adventurer ile akıllı cihazınızda nefes kesen bir deneyim yaşayabilirsiniz. Age of Arena, taktik ve fantastik macera unsurları içeren bir RPG MMO oyunudur. Uzun zaman önce, tanrı antik kıtadaki tüm yaşamı fetheden işgalcileri yenmeyi başaramadı: Lodhran Barışı korumaya yardım etmekle görevli, olağanüstü güce sahip eski bir tanrıça. Lodhra, özel bir conta elemanı ile sabitlendi. Ancak yıllar geçtikçe, temel konsantrasyon zayıfladı ve yarık yeniden ortaya çıkmaya başladı. Alışılmadık görünümlere ve alışılmadık yeteneklere sahip benzersiz bir kahraman grubunu değerlendirebilirsiniz.

Age of Arena: Heroes Adventurer indir

Harika çarpıcı grafikler ve çok sayıda düşman silahı veya yüz silah 5'e 5 savaşlarda savaşın. Çevrimdışı kaynakları ve ödülleri toplayarak oyun alanında ilerleme kat edebilirsiniz. Sihirdar ekibinizi eğitmek için silahları alın. İnsanları ve yerleri mükemmel şekilde görselleştiren zorlu otomatik grafikler Arena'nın önemli yönü, zaman sınırı olmamasıdır. Boss dövüşünün zamanlaması tamamen size kalmıştır. Ayrıca Grand Arena'da hızlı tempolu savaşlarda savaşmak için efsanevi kahramanlar toplayabilir ve üretebilirsiniz. Ekibinizi 5'e 5 savaşlarda oluşturun ve savaş alanında stratejinizi izleyin. Farklı stratejiler ve birçok stratejik seçenek sizi sıkmayacak. Yüzlerce efsanevi yaratık ve renkli savaş alanları liderlerini bekliyor. Ödüller kazanmak, bu hayal dünyasına hükmetmek ve gerçek bir Age of Arena efsanesi olmak için kazanan takımınızı kullanın. Şimdi hemen ücretsiz olarak indirin ve en iyi RPG oyununu bugün oynayın. Heyecan verici oyun özellikleri ile dikkat çeken Age of Arena: Heroes Adventurer ile akıllı cihazınızı çok daha verimli hale getirebilirsiniz.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

Age of Arena: Heroes Adventurer indir